sobota, 1 grudnia 2018

NYX Kalendarz Adwentowy
Nadeszła długo oczekiwana przeze mnie pora roku. Można "legalnie" już odpalić All i want for Christmas, zakładać wszelkie sweterki z reniferami, bombkami, elfami, rozkoszować się zapachem goździków z mandarynkami czy odliczać dni do Bożego Narodzenia. Co roku moja babcia dbała, aby każde z jej wnucząt mogło codziennie dozować małą czekoladkę w oczekiwaniu na Świętego Mikołaja. Z małych dzieci zamieniliśmy się w dorosłych, ale tradycja pozostała. Chętna urozmaicenia tego obyczaju zafundowałam sobie w tym roku kosmetyczny odpowiednik. Aby mieć pewność, że wydane pieniądze nie będą zmarnowane postawiłam na markę NYX, której jakość kosmetyków jeszcze mnie nie zawiodła.
Kalendarz wykonany jest dość solidnie. Ma ładne, matowe wykończenie z połyskującymi elementami. Ilustracja na opakowaniu jest ciekawa, jednak brakuje mi tu świątecznych elementów, które nadały by mu odpowiedni klimat. 

W środku okienka z drobiazgami są ułożone po kolei, co dla mnie jest minusem, ponieważ wolę, gdy trzeba odpowiednią datę odnaleźć. 

Z tyłu opakowania mamy wypisane zawarte kosmetyki. Fajnie, że większość to pomadki, ponieważ usta to dla mnie najważniejszy element makijażu :) Dodatkowo zawartych jest kilka cieni do powiek, róż i rozświetlacz.

Jako, że dziś jest 1 grudnia, pozwoliłam sobie otworzyć pierwsze okienko. Znalazłam w nim rozświetlacz. Ma przepiękne ale i solidne opakowanie. Odcień produktu jest zdecydowanie zimny, z fioletowo-niebieskimi tonami. Przyznam, że oczekiwałam kosmetyku lepszej jakości, ponieważ ten rozświetlacz pozostawia białą smugę, której mienienie się nie jest jakoś widoczne. Dokładną opinię wyrobię sobie, gdy skompletuję to z odpowiednim makijażem. Jak na razie nie jestem ani zwiedziona ani zadowolona. Czekam co będzie jutro :)

♡♡ Jeśli jesteście ciekawi, co znajduje się w pozostałych skrytkach, zapraszam was na mojego instagrama KLIK, gdzie codziennie będę otwierać kolejne okienka ♡♡Na końcu miesiąca utworzę post zbiorczy z recenzjami poszczególnych produktów, także zachęcam do zaglądania :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz